ASUS BE24ECSNK
- Model: ASUS BE24ECSNK
- Warranty: 12 Month
- Updated: 24 / 05 / 2026
- Availability : In Stock
- 383 345 $
| Size | 24" |
| Brightness(Max) | 300 Nits |
| Resolution | FHD 1920x1080 |
| Panel Backlight / Type | IPS |
| Refresh Rate | 60Hz |
| ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) | 1000:1 |
| Viewing Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Response Time | 5ms (Gray to Gray) |
| Audio Features | 2W x 2 Stereo RMS |
| I/O Ports |
1x USB-C (DP Alt Mode) |
| Mechanical Design |
Tilt : +35° ~ -5° |
| Accessories |
DisplayPort cable (Optional) HDMI cable MiniPC Kit (Optional) Power cord Quick start guide USB-C cable (Optional) Warranty Card |