ASUS BE24EQSK
- الطراز: ASUS BE24EQSK
- الكفالة: 12 شهر
- آخر تحديث: 26 / 05 / 2026
- التوفر : متوفر
- 260 234 $
| الحجم | 24" |
| الإضاءة (العظمى) | 300 Nits |
| الدقة | FHD 1920x1080 |
| لوحة الشاشة | IPS |
| معدل التحديث | 75Hz |
| التباين (ASCR) | 1000:1 |
| زاوية الرؤية | 178°(H)/178°(V) |
| زمن الاستجابة | 5ms (Gray to Gray) |
| نظام الصوت | 2W x 2 Stereo RMS |
| المنافذ |
1x Display Port 1.2,1x HDMI,1x VGA,Earphone Jack,PC Audio Input |
| التصميم الميكانيكي |
Tilt : +35°~-5° Swivel : +180° ~ -180° Pivot : +90° ~ -90° Height Adjustment : 0~130mm VESA Wall Mounting : 100x100mm Kensington Lock : Yes |
| الاكسسوارات |
DisplayPort cable (Optional) HDMI cable (Optional) MiniPC Kit Power cord Quick start guide USB Type-B to A cable (Optional) Warranty Card |